מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

אודות ד"ר שמחה מושייב ומרפאת אורדנט

רופא שיניים בראשון לציון

ד"ר שמחה מושייב, מייסד מרפאת השיניים "אורדנט" והמנהל הרפואי שלה, סיים את לימודיו בשנת 1998 ומאז, ועד היום, עוסק ללא לאות וללא מנוח, במתן שירות רפואי מצוין ומושלם לאלפי מטופלים, קטנים כגדולים, ברגישות, סבלנות ומקצועיות ללא פשרות.
לאורך השנים בנה ד"ר מושייב את המוניטין של מרפאת השיניים "אורדנט" כמרפאת שיניים איכותית ובעלת הצלחות רבות בתחום טיפולי השיניים הרגישים והמורכבים ביותר, השתלות השיניים ושיקומי הפה, בעזרת צוות בכיר ומיומן מאין כמותו, הכולל את המומחה לרפואה דנטאלית מורכבת, הפרופ' דוד מוסקונה ואת מומחה פה ולסת, הד"ר גיא שרפי. כאשר לצידם, ותמיד לימינם, ניצבות שינניות מוסמכות וסייעות מוכשרות ומקצועיות.
ד"ר מושייב חבר בהסתדרות רפואת השיניים בישראל וכמו כן חבר בעמותה הישראלית להשתלות שיניים, ומאמין כי רק דרך לימוד מתמיד, התמקצעות יומיומית והמשך השתלמויות, הכשרות והבנה של כל התהליכים המתרחשים בעולם רפואת השיניים, אפשר להעניק את הטיפול המיטבי, האפקטיבי והאיכותי ביותר למטופלים, ואת זאת הוא מנחיל לכל צוות המרפאה וכמובן, גם על פעילותו המקצועית.
 

מרפאת שיניים אורדנט בראשון לציון

מרפאת השיניים "אורדנט" ניצבת בחזית הקדמה הטכנולוגית בכל מה שקשור למכשור רפואי, לעזרים דנטאליים ולדיאגנוזה קלינית, אך, בה בעת, גם פועלת באנושיות הרבה ביותר האפשרית, ועל פי הסטנדרטיים האתיים של ד"ר מושייב, צוות המרפאה לא שוכח, ולו לרגע, כי לפניהם נמצא מטופל הנמצא בחרדה ותחת כאב מטריד והאדיבות, השירותיות והסבלנות בהם נתקל כל מטופל ומטופל, הוא גורם גאווה לא פחות גדול מכל מכשור טכנולוגי חדש ומשוכלל.
 
מרפאת השיניים "אורדנט" פועלת במשך כל ימות השבוע ולאורך יממות שלמות, מתוך הבנה כי כאב שיניים אינו דבר שאפשר להתכונן לקראתו או להיערך לקראתו ובמידה והוא מגיע, חייבים לטפל בו במהירות, ביעילות ובאופן חד, ואצלנו תוכלו למצוא אוזן קשבת ויד מקצועית מושטת גם בשגרה וגם בעיתות חירום ומצוקה.
 

ד"ר מושייב, רופא שיניים ומנהל מרפאת אורדנט בראשון לציון

ד"ר מושייב, ואיתו כל צוות מרפאת השיניים "אורדנט", מאמין כי מטופל הוא חבר לדרך ארוכה ולא פציינט או לקוח ולכן היחס האישי והחם מלווה את המטופלים גם במעקבים, בהזמנה לביקורות תקופתיות ובמתן ייעוץ מקצועי ומהימן בכל עת ובכל אמצעי התקשרות.
 
ד"ר מושייב וצוות מרפאת השיניים "אורדנט"', בראשון לציון, מאחלים לכם בריאות, שיניים חזקות וחיוך לבן ומושלם.
© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792