ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65 | 9560260 03 | 9560260 03
אודות אורדנט

מרפאת שיניים בראשון לציון

ד"ר שמחה מושייב, מייסד מרפאת השיניים "אורדנט" והמנהל הרפואי שלה, סיים את לימודיו בשנת 1998 ומאז, ועד היום, עוסק ללא לאות וללא מנוח, במתן שירות רפואי מצוין ומושלם לאלפי מטופלים, קטנים כגדולים, ברגישות, סבלנות ומקצועיות ללא פשרות.

לאורך השנים בנה ד"ר מושייב את המוניטין של מרפאת השיניים "אורדנט" כמרפאת שיניים איכותית ובעלת הצלחות רבות בתחום טיפולי השיניים הרגישים והמורכבים ביותר, השתלות השיניים ושיקומי הפה, בעזרת צוות בכיר ומיומן מאין כמותו, הכולל את המומחה לרפואה דנטאלית מורכבת, הפרופ' דוד מוסקונה ואת מומחה פה ולסת, הד"ר גיא שרפי. כאשר לצידם, ותמיד לימינם, ניצבות שינניות מוסמכות וסייעות מוכשרות ומקצועיות.

ד"ר מושייב חבר בהסתדרות רפואת השיניים בישראל וכמו כן חבר בעמותה הישראלית להשתלות שיניים, ומאמין כי רק דרך לימוד מתמיד, התמקצעות יומיומית והמשך השתלמויות, הכשרות והבנה של כל התהליכים המתרחשים בעולם רפואת השיניים, אפשר להעניק את הטיפול המיטבי, האפקטיבי והאיכותי ביותר למטופלים, ואת זאת הוא מנחיל לכל צוות המרפאה וכמובן, גם על פעילותו המקצועית.

מרפאת שיניים אורדנט בראשון לציון

מרפאת השיניים "אורדנט" ניצבת בחזית הקדמה הטכנולוגית בכל מה שקשור למכשור רפואי, לעזרים דנטאליים ולדיאגנוזה קלינית, אך, בה בעת, גם פועלת באנושיות הרבה ביותר האפשרית, ועל פי הסטנדרטיים האתיים של ד"ר מושייב, צוות המרפאה לא שוכח, ולו לרגע, כי לפניהם נמצא מטופל הנמצא בחרדה ותחת כאב מטריד והאדיבות, השירותיות והסבלנות בהם נתקל כל מטופל ומטופל, הוא גורם גאווה לא פחות גדול מכל מכשור טכנולוגי חדש ומשוכלל.

מרפאת השיניים "אורדנט" פועלת במשך כל ימות השבוע ולאורך יממות שלמות, מתוך הבנה כי כאב שיניים אינו דבר שאפשר להתכונן לקראתו או להיערך לקראתו ובמידה והוא מגיע, חייבים לטפל בו במהירות, ביעילות ובאופן חד, ואצלנו תוכלו למצוא אוזן קשבת ויד מקצועית מושטת גם בשגרה וגם בעיתות חירום ומצוקה.

ד"ר מושייב, רופא שיניים ומנהל מרפאת אורדנט בראשון לציון

ד"ר מושייב, ואיתו כל צוות מרפאת השיניים "אורדנט", מאמין כי מטופל הוא חבר לדרך ארוכה ולא פציינט או לקוח ולכן היחס האישי והחם מלווה את המטופלים גם במעקבים, בהזמנה לביקורות תקופתיות ובמתן ייעוץ מקצועי ומהימן בכל עת ובכל אמצעי התקשרות.

ד"ר מושייב וצוות מרפאת השיניים "אורדנט"', בראשון לציון, מאחלים לכם בריאות, שיניים חזקות וחיוך לבן ומושלם.