ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65 | 9560260 03 | 9560260 03

מימון טיפולי שיניים

על טיפולי שיניים אסור לחסוך
להפוך פה פגום לפה מושלם, לתקן שיניים פגועות ולהפוך אותן לכאלו שרוצים להראות וגאים להראות לכל העולם כולו, ובכלל, לשקם ולשפר את מראה הפה והשיניים כמטרה שהיא גם אסתטית וגם בריאותית, זה עניין בעל משמעות רבה ובעל חשיבות ניכרת בתהליך קבלת ההחלטות של כל אחד ואחת. ביחד עם השאיפה לשלמות, לאסתטיקה ולבריאות הפיזית, טיפולי שיניים מהווים גם מטלה כלכלית לא פשוטה ואין רבים המסוגלים לעמוד בעלויות מימון טיפולי שיניים מבלי שייאלצו לקחת הלוואה גדולה, להשתמש בחסכונות או לשבור קרנות גמול, השתלמות או פנסיה.

כל חברות הביטוח הגדולות, שאנו עובדים איתן בהסכמים ובשיתופי פעולה, מספקים ללקוחות שלנו תוכניות מימון טיפולי שיניים אטרקטיביות, נוחות ופשוטות, תוכניות שיאפשרו לכם להמשיך ולנהל תקציב משק בית מאוזן, שקול ומחושב, מבלי להיאלץ להתגמש או לוותר על אורחות החיים אליהם אתם מורגלים.

מדובר על תוכניות של פריסת תשלומים לטווחי זמן ארוכים, הלוואות חוץ בנקאיות שלא יפגעו במסגרת האשראי או במדיניות הבנק כלפיכם, כלקוחות, ובעיקר מדובר על קבלת מימון טיפולי שיניים באופן מהיר, מיידי שמועבר ישירות למרפאת השיניים, ללא צורך במעורבות כלשהי שלכם.

אין כל ספק כי, בעולם של אופציות מימון טיפולי שיניים כמו אלו שאנו מציעים לכם, אין סיבה לדחות טיפול נחוץ, שיקום הכרחי או פתרון מתבקש לבעיית פה, לסת, חניכיים או שיניים, ותהיה זו מורכבת ככל שתהיה.