מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

שיקום על ידי שתלים

כאשר דנים בהתפתחות רפואת שיקום הפה ובהתקדמות המדעית שלה, אי אפשר שלא למקם, גבוה במעלה הרשימה, את האופציה של שיקום על ידי שתלים. זהו שיקום קבוע המאפשר למטופלים לחזור לשגרת חייהם ולפעילות לסת ופה מלאה, כאילו היה מדובר על שיניהם הטבעיות ולא על שיניים מלאכותיות שנעשו במרפאה מקצועית ומיומנת.


מהו שיקום על ידי שתלים? על מנת לענות על כך, יש להגדיר, ראשית, מהו שתל. שתל הינו בורג עשוי ממתכת מסוג טיטניום המוחדר אל עצם הלסת ומדמה שורש שן אמיתי. מספר השתלים, הניתנים להחדרה בלסת אחת, עליונה או תחתונה, נעים בין שתל אחד לעשרה שתלים. מספר השתלים האפקטיבי ביותר, על פי המלצות וחוות דעת של מומחי שיקום על ידי שתלים, כך שהלסת תשוחזר באופן אופטימאלי, צריך להיות בין שישה לשמונה שתלים, כך שגם במקרה של שתל שלא נקלט ולא נטמע היטב, עדיין ישנם מספר שתלים מספיק על מנת להחזיק את השחזור ולקבע אותו כראוי.


פרוצדורת שיקום על ידי שתלים מתחילה, תמיד, בפגישת הכרות וייעוץ אצל רופא בעל ניסיון בתחום שיקום הפה, דיאגנוזה של מערכת הפה והלסת והכנת הצעת טיפולים ותרשים מסודר שיכללו לוחות זמנים, פרוצדורות רפואיות ועלויות נלוות וכוללות. תהליך שיקום הפה הוא תהליך ארוך ומורכב, וככל שהרופא המטפל יהיה בעל מוניטין, מקצועיות וניסיון רבים יותר, כך יתקצר זמן התהליך, הוא יהיה פחות מורכב וכואב ויביא לתוצאות מהירות ואפקטיביות בזמן קצר יותר.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792