מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

שיקום הפה- מומלץ בכל פה

כאשר מתכוונים לפרוצדורת שיקום הפה, על מה, בעצם, מדברים? האם מדובר על טיפולים שוטפים ו"נורמטיביים" כמו טיפולי שיננית מדי שלושה חודשים או חצי שנה? האם מדובר על סתימות, עקירות ואורתודנטיה? ואולי מדובר על הליכים מורכבים ורגישים יותר כמו השתלות שיניים, התקנת תותבות ובעיות לסת וחניכיים הדורשות הליכים כירורגיים? למעשה, התשובה הפשוטה ביותר שניתן לתת, במקרה של פולמוס בנושא שיקום הפה, היא שכל התערבות רפואית מקצועית הקשורה לבריאות הפה, הלסת והחניכיים ונועדה לשפר מראה, תפקוד ואסתטיקה, יכולה להיכלל בתחום המקצועי הנקרא שיקום הפה.


רופאי השיניים העוסקים בתחום שיקום הפה מטרתם להפוך כל פה או מערכת לסתות, חניכיים ושיניים פגומים, פגועים או בעלי לקות אסתטית חמורה למערכות מושלמות מבחינה רפואית, היגיינית ואסתטית. שיקום פה כמוהו כלקיחת מכשיר אהוב, אך ישן ונוטה להתפרק ולחדש את ימיו כאילו היה עטוף וארוז כחדש כך שקשה מאוד, לעין בלתי מקצועית ובלתי מיומנת בכך, להבחין כי מדובר על סט מלאכותי או על תחליפי שיניים שנועדו למלא חסר וחלל בפה, חלל שיכול לפגוע לא רק באסתטיקה הכללית אלא גם להביא לפגיעה בתפקוד היומיומי והשוטף של המטופל.


אפשר לומר, בפה מלא, כי העיסוק בתחום שיקום הפה הוא עיסוק ברבדים העמוקים ביותר של הטיפולים הדנטאליים ונדרש ניסיון רב ויכולות מוכחות על מנת לבצע אותו בצורה האופטימאלית והטובה ביותר האפשרית.


רופא שיניים בעל ניסיון רב בתחום שיקום הפה הוא בעל מסוגלות ויכולת לאבחן, לתכנן ולבצע טיפול איכותי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך שימת לב ודגש על כשלים מובנים, צרכי המטופל וראיית העתיד והצרכים העתידיים שבפניהם יעמדו המטופלים לאחר גמר הטיפול השיקומי. מומלץ, בכל פה, להיוועץ עם רופא השיניים המנוסה בטיפול ובשיקום הפה גם לפני טיפולים אשר, לכאורה, אינם נוגעים ישירות לתחום מקצועיותו אך הם בעלי מורכבות ורגישות. פעמים לא מעטות, המלצות אלו גם יכולות להוזיל עלויות טיפול והוצאות עתידיות וגם מאפשרות תהליך רפואי נכון יותר, קצר יותר ואפקטיבי הרבה יותר.


ישנם מספר פרמטרים של שיקום הפה. ישנו שיקום קבוע שבו מושתלים או מוברגים כתרים, שתלים או שיניים קבועות לעצם הלסת ולאחר תהליך אין אפשרות להוציאם אלא בהליך כירורגי הפוך וישנו שיקום נשלף הכולל סוגי תותבות, בין אם מדובר על תותבת לסת מלאה או על מספר תותבות קטן יותר, והבחירה בין שתי הפרוצדורות נקבעת, במידה רבה, על ידי חוות דעתו של הרופא המייעץ והמטפל בכל נושא שיקום הפה ולאחר שנבדקה ביסודיות, ונשללה, מסיבות מקצועיות כאלו או אחרות, אפשרות שיקום הפה הקבוע, שהיא תמיד ברירת המחדל הראשונה והמיידית.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792