מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

כתרים

לא לחינם נקשרו כתרים רבים למדע רפואת השיניים. היכולות של רופאי השיניים, טכנאי המעבדות והאמצעים השונים, אשר פותחו במשך עשרות בשנים והתקדמו מבחינה טכנולוגית כל העת, כל אלו מאפשרים חיים רגילים וסטנדרטיים גם במצבים בהם נדמה כי אין מה לעשות וכי מצב הפה, החניכיים והשיניים הוא בלתי הפיך ולא ניתן לשיקום. במקרים בהם ברירת המחדל היא עקירת שן והשתלת תחליף, ישנה גם אפשרות להתקנת כתרים, שהם מעין מבנים המחזקים את השן הרופפת והבעייתית, משקמים אותה ומשווים לה מראה טבעי כשל שאר השיניים בפה. הכנת והרכבת כתרים הינם תוצאה של שיתוף פעולה בין רופאי שיקום פה למעבדות שיניים, המכינות את אותם כתרים על סמך מודל לסת או שן, דיגיטאלי או מסורתי, הנעשה על ידי רופא השיניים לכל מטופל ומטופל הזקוקים לכך באופן אישי. התקנת כתרים לשיניים אינה מוגבלת לאוכלוסייה מסוימת או לצרכים מסוימים, ולרוב יעדיפו רופאי השיניים לשקם שן מאשר להשתמש בתחליף מלאכותי, כך שתחום הכתרים הינו תחום פופולארי ונפוץ בעולם רפואת השיניים המודרנית.

 
לאור הפופולאריות הזו, נוצר מגוון רחב של כתרים, החל מכתרי מתכת וכלה בכתרי חרסינה, אשר לכל סוג יש את יתרונותיו ומעלותיו על פני האחרים, כמו גם את מוגבלותו וחסרונותיו כנגדם. ההחלטה באילו כתרים להשתמש נלקחת גם בהתאם למצב שיניו ולסתו של כל מטופל ומטופל ועל פי החלטת רופא שיקום הפה האחראי על ההליך כולו.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792