מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

גשרים

מהם גשרים באופן כללי? גשרים הם אמצעים מלאכותיים שנועדו לחבר בין נקודות הרחוקות זו מרעותה בדרך האוויר. כאשר הדבר נוגע לתחום רפואת השיניים בכלל, ולתחום האורתודנטיה, בפרט, אנו משתמשים בביטוי "גשר" כטכניקה מקובלת ויעילה אשר מטרתה לפתור בעיית לסת חסרת שן בודדת אחת או מספר שיניים. גשרים דנטאליים הם, הלכה למעשה, שיניים מלאכותיות המקובעות לחניכיים אך לא מחוררות אותן ולא חודרות את עצם הלסת, כמו שנעשה בטכניקות של שתלים והשתלות שיניים. גשר דנטאלי, בעצם, יושב על שיניים הסמוכות לאותו חלל שן ו"מגשר" על השן או על השיניים החסרות.


אופציית השימוש בטכניקה זו של גשרים לשיניים היא אופציה ששמורה לכם, בהתאם להחלטת הגורם המטפל ולשיקול דעתו הסופי ובנוסף לאלטרנטיבת השימוש בה, יש גם מספר סוגי גשרים מהם ניתן לברור ולבחור, בהתאם למערכת שיקולים מקצועית, אך גם בהתאם לשיקולים אסתטיים וכלכליים. מבין סוגי גשרים קיימים, הנפוצים ביותר בישראל הם אלו:


1. גשר קבוע בשיניים

 

2. גשר לשיניים קנטילבר - גשר שבקצה אחד יש שן מאחזת וצידו השני חופשי


3. גשר בשיניים מסוג מרילנד (גשר אדהביזי) - מתבסס על הדבקת כנפיים ממתכת על שיניים סמוכות


4. גשר 3/4 – מורכב במצבים בהם אין אפשרות לבנות שני ריטיינרים שביניהם שביל כניסה אחד ויחיד


5. גשר טלסקופי - נבנה על כיפות מתכת על השן.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792