מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

פלטות שקופות

תהליך אורתודנטי של יישור שיניים ניתן לבצע בכמה דרכים ועל ידי כמה עזרים חיצוניים שמטרתם לסייע למנגנון העצבי של הלסת לכוון את כיוון צמיחת השיניים ואת מיקומן. אחת מהדרכים המודרניות יותר, אשר מאפשרות גם למבוגרים, אשר לא יכלו לעשות זאת בילדותם ואולי התביישו להיעזר בגשרים או בסמכים מתכתיים בבגרותם, לתקן את השיניים ולזכות במראה מושלם, היא דרך השימוש בפלטות שקופות. פלטות שקופות הן מעין מודל מלאכותי, הנעשה במעבדה, לאחר צילום השיניים ותכנון המעטפת הטיפולית על ידי הרופא המטפל, ומטרתו "לאלץ" את השיניים לנוע לכיוון הרצוי באמצעות הפעלת מתח עליהן. הפלטות ניתנות להסרה, אך ההמלצה החד משמעית היא להותיר אותן בפה במשך רוב שעות היממה, להוציא את זמני הארוחות וצחצוח השיניים.


היתרון הבולט והגדול של השימוש בטכניקת פלטות שקופות הוא עובדת היותן שקופות וכמעט בלתי נראות, דבר שמאפשר שימוש קבוע בהן, גם כאשר נמצאים בחברת אנשים אחרים, והחיסרון הגדול הוא שהן ניתנות להסרה, דבר שמחייב את חוש האחריות האישית של המטופל ואת מידת ההקפדה שלו על שימוש בהן.


אפשר בהחלט לומר כי בעזרת פלטות שקופות לשם שיקום אורתודנטי, רק התוצאות יהיו בולטות לעין, לשמחת המטופלים.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792