מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

אסתטיקה

כאשר אנו מדברים על המונח אסתטיקה של הפה, אנו מתכוונים, ברוב המקרים לשלושה אלמנטים של רפואת שיניים משקמת ומשמרת והם טיפולי יישור שיניים, טיפולי הלבנת שיניים וטיפולי ציפוי שיניים.


בעוד שטיפולי יישור שיניים מתמקדים, בנוסף לאלמנטים הויזואליים של שיפור אסתטיקה ומראה כללי, גם בתיקון ליקויים ופגמים היכולים לפגוע בתפקוד ובבריאות המטופל, הרי שפרוצדורות של הלבנת שיניים ושל ציפוי שיניים הן פרוצדורות אסתטיות לחלוטין ואינן באות לפתור בעיה קלינית או רפואית מסוימת. כאשר אנו רוצים לציין אסתטיקה ושלמות של שן, אנו מציינים את עובדת היותה לבנה לפני כל דבר אחר, ואכן, הלבנת שיניים מהווה חלק משמעותי מחזות הפנים ומהמראה הכללי של כל אחד ואחת מאיתנו. אופציות של הלבנת שיניים יכולות להיות הלבנה באמצעות רופא השיניים, הלבנה משולבת במרפאה ובבית והלבנה ביתית לחלוטין. ההבדל המרכזי נעוץ בשימוש בחומר הנקרא PEROXIDE ובריכוז הנמרח על גבי השן. ככל שהדבר נעשה מחוץ לטווח הבקרה של רופא השיניים, הריכוז הולך ופוחת, כלך שניתן להישאר עם החומר לאורך זמן ארוך יותר, אך זמן התגובה איטי יותר. להלבנה מהירה ואפקטיבית בזמן קצר, מומלץ לפנות לרופא השיניים ולמי שעיתותיו בידיו, מומלץ להסתפק בערכת הלבנה ביתית.


האלמנט השלישי של אסתטיקה של הפה הוא, כאמור, ציפוי השיניים. ההבדל המרכזי בין הטיפול הזה לטיפול הלבנת שיניים הוא במלאכותיות של הטיפול וב"סיוע" שמעניק הרופא המטפל לצבע השן. בעוד שטיפול הלבנת שיניים לא יכול להביא לצבע הרחוק יותר משתי דרגות מעל לצבע הטבעי והמולד שלהן, הרי שבעזרת ציפוי השן ניתן להגיע לגוון ולצבע לפי ראות עיניו של המטופל ולפי יכולותיו המקצועיות של הרופא. בכל מקרה, אי אפשר לצפות את כל השיניים וטווח הציפוי נע בין ארבע שיניים קדמיות לשמונה שיניים, כמות השיניים הנורמטיבית לחיוך בפה מלא או לדיבור קרוב עם אנשים אחרים.


אסתטיקה כשמה כן היא, ואין סיבה להיכנס ללחץ או לתחושה רעה באם יש איזושהי לקות או פגם אסתטי. מעבר לעובדה כי הכול ניתן לתיקון ולשיפוץ, תמיד כדאי לזכור שיש גם דברים גרועים מכך.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792