מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

צילום פנוראמי- נוף שכדאי לראות אותו

עד כמה שרופא השיניים שלכם יהיה חד אבחנה ובעל ראייה אבסולוטית, דבר לא ישווה ליכולת של תצלומי פנים הפה לחשוף בעיות, ליקויים, דלקות, חורים ועששת. באמצעות צילום פנוראמי, המאפשר שיקוף מלא של מצב הלוע ופנים הפה, כולל השיניים הגלויות והנסתרות לעין, הלסתות, החניכיים ושיני הבינה, יכול רופא השיניים לאתר, בקלות יתרה, כל ליקוי ובעיה ובכך לאפשר את פתרונם המהיר, היעיל והאפקטיבי.


צילום פנוראמי נעשה, עד כמה שהדבר מפתיע, באמצעות מצלמה חיצונית ולא בעזרת מכשיר צילום המוכנס אל תוך הפה. המצלמה נעה, ברציפות, סביב פני המטופל ומצלמת כל צד וכל אזור שאותם מתכוון הרופא לבדוק ובהם הוא עתיד לטפל. באמצעות המידע המופק מאותו צילום פנוראמי יכול רופא השיניים לתכנן, בפרוטרוט ובמדויק, את פרוצדורת הטיפול, ויהיה מורכב ככל שיהיה. בנוסף לחשיבות הרפואית והמקצועית של צילום פנוראמי של השיניים, משמשים הצילומים גם כאמצעי זיהוי במעבדות לזיהוי פלילי, במידה ונמצא אדם אלמוני ללא תעודות או מסמכים מזהים.


סוג הצילום הזה, צילום פנוראמי, הוא הצילום הבסיסי ביותר מכל אלו האפשריים בעולם רפואת השיניים, ומטופלים רבים, במיוחד אלו המגיעים בפעם הראשונה למרפאת שיניים, מונחים לבצע סט צילומים ראשוני על מנת לאפשר לרופא ללמוד את מבנה הפה שלהם ולהכיר את המצב הדנטאלי הבסיסי שלהם. ישנם סוגי צילום דנטאלי נוספים כגון צילום סטאטוס פריאפיקלי המשמש לשיקוף השיניים והחניכיים, צילומי נשך המשמשים לשיקוף מצב סגירת השיניים והמרווחים ביניהן, צילום צפלומטרי המשמש לצרכי רפואה אורתודנטית בעיקר ולצרכים אסתטיים וצילום סי טי המשמש לבניית תוכניות טיפול מורכבות יותר.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792