מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

טכנולוגיות- היופי במדע

כמו בכל פרמטר אחר בחיינו, גם בכל מה שנוגע לעולם הרפואה בכלל, ולרפואת השיניים בפרט, חלו שינויים מפליגים ומשמעותיים והתפתחויות מדעיות מרחיקות לכת במכשור, בעזרים ובטכנולוגיות בעזרתם יכולים אנו, רופאי השיניים, להבין טוב יותר את מבנה הפה, הלסת, החניכיים והשיניים של כל מטופל באופן אישי וספציפי ועל ידי כך לייעל ולשפר את יכולותינו המקצועיות בתחומי האבחון והדיאגנוזה הדנטאלית, בניית תוכנית הטיפול הנכונה, המתאימה והאפקטיבית ביותר לכל מטופל והמעקב אחר התהליך ותוצאותיו.


כאשר אנו מתייחסים לשיפורים במכשור ובכל אותן טכנולוגיות דנטאליות, אנו מתכוונים בעיקר לאפשרויות הצילום של מערכות הפה והלסתות, לזוויות החדשות שמהן אנו מסוגלים לזהות טוב יותר את הבעיות העמוקות והנסתרות יותר ולמערכות ההדמיה הממוחשבות המאפשרות לנו, ולטכנאי המעבדה הדנטאלית העובדים איתנו, להרכיב מודלים מדויקים שמסייעים לנו בבניית תוכניות הטיפול, דרכי הטיפול והפרוצדורות השונות המרכיבות את ההליך הטיפולי, בין אם המשמר ובין אם המשקם. החידושים והשיפורים באותן טכנולוגיות מאפשרים לנו גם לשפר את האספקטים של התועלות האסתטיות ושיפור מראה הפה באופן כללי, מעבר לטיפול השיניים הנדרש והשגרתי.


יחד עם זאת, אין אליה שאין בה קוץ, והקוץ, במקרה שלנו, של רפואת שיניים ושל הרפואה בכלל, הוא העלויות. השיפורים והחידושים התכופים, הצורך להיעזר בסוגי טכנולוגיות חדשות כדי לשפר ולייעל את העבודה ואת התוצאות, הצורך של רופא השיניים להשתמש בציוד חד פעמי ומתכלה והעובדה כי טיפולי שיניים אינם נכללים, עדיין, במסגרת סל הבריאות הלאומי, גורמים לסעיף הזה של טיפולי שיניים להיות סעיף בעייתי מאוד במשקי בית לא מעטים, עד כי רבים מעדיפים לדחות טיפולים חשובים ונדרשים או להסתפק ב"סתימת חורים" במקום ללכת על מהלך גדול אחד וסופי. כיום אפשר לפתור גם את הבעיה הכאובה הזו באמצעים של מימון טיפולי שיניים או ביטוחי שיניים ייעודיים וכדאי להיוועץ עם רופא השיניים או עם מרפאת השיניים לגבי העניין הזה.


אילו טכנולוגיות חדשות ניתן למצוא בעולם רפואת השיניים של ימינו? מדובר על הרבה מאוד שינויים, שיפורים וחידושים, רבים מהם לא יהיו נהירים ומובנים לציבור הרחב, אך חלקם, כמו פיתוחי חומרי הלבנה לשיניים, סדי לילה למניעת כאבי ראש, שימוש בציפויי חרסינה וכתרי LAVA לצורך טיפולי אסתטיקה, טיפולי שיניים מורכבים בהרדמה מלאה וביום אחד ואפילו השתלות שיניים הנעשות בעזרת טכנולוגיות של הדמיות ממוחשבות ומדויקות, כל אלו יכולים לשפוך אור על מגוון השיפורים והאפשרויות העומדות בפני המטופלים ורופאי השיניים כאחד.
בכל מקרה, אסור לתת לחידושים ולאפשרויות החדשות, הקיימות בזכות אותן טכנולוגיות דנטאליות מתקדמות, להסיט את ההמלצה העיקרית והבסיסית של מניעה לפני טיפול. הקפדה על פעילויות שימור בסיסיות והיגיינת פה נכונה תמנע ותדחה כל מפגש אפשרי שלכם איתן.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792