מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

בניית תוכנית בהדמיה ממוחשבת- הנוחות כבר מחושבת

עד לפני שנים לא רבות, טיפולים דנטאליים שלא נעשו בגיל צעיר, כאשר הפה והמבנה שלו עדיין לא נקבעו ונחתמו, היו כמעט בלתי ניתנים לשיקום בגיל מאוחר ולא רק בגלל הקושי הרפואי והקליני אלא גם בשל חוסר הטכנולוגיה המשמעותית בטיפולים מורכבים בגילאים מבוגרים. כיום, בעידן שבו נמצא עולם הרפואה הדנטאלית, יכולים גם מבוגרים ליהנות מכל העולמות ולשקם מערכות פה, לסת ושיניים פגומות או לקויות בעזרת בניית תוכנית בהדמיה ממוחשבת, אשר מאפשרת לרופאי השיניים ולטכנאי מעבדות השיניים לבנות מודלים מדויקים של מבנה הפה, לתכנן תוכניות טיפול מדוקדקות ולהכין שתלים, גשרים או כתרים המותאמים, ספציפית, לכל מטופל ולכל סוג פה, לסת או חניכיים.


באמצעות בניית תוכנית בהדמיה ממוחשבת ניתן לייעל ולשפר תהליכי החדרת שתלים גם בשל העובדה כי המודל שעל פיו יבוצעו ההליכים השונים הוא מודל מדויק וביחס של אחד לאחד עם פיו של המטופל, וגם בשל היכולת המקדמית של הרופא המטפל לבצע ניסויים והתאמות על גבי המודל, ורק לאחר קביעה מדויקת של מיקומי השתל והזוויות השונות שלו, העמסתו על פה המטופל. מבחינת המטופל, האפשרות להיעזר בטכניקה של בניית תוכנית בהדמיה ממוחשבת מאפשרת הליך מהיר יותר, יעיל יותר ובעיקר פחות כואב ופחות טראומטי בשל היכולת להימנע מפתיחת החניכיים ומהרמת מתלה.


עם הטכניקה של בניית תוכנית בהדמיה ממוחשבת גם הפרוצדורה המורכבת ביותר הופכת לפשוטה ולנוחה.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792