מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

כאבי שיניים

מבין כל התחלואים והסבל היכולים להיגרם באזורים שונים בגוף שלנו, אפשר לומר כי כאבי שיניים הם מהמטרידים ומהכואבים במיוחד. כאשר רובנו המוחלט חווה כל סוג של כאבי שיניים הרי שהדבר מתבטא בשיתוק מהיר של כל היכולות האופרטיביות שלנו לבצע, לחשוב ולהתנהל, בתחושה של כאב חד בפנים, באוזניים ובראש ובמילים אחרות, כאבי שיניים הם מה שאנו יכולים לכנות כאבים משתקים ומפלחים.


כאבים בשן יכולים להיגרם ממספר סיבות שהמרכזיות שבהן הן תולדה של גורם דלקתי פנימי כלשהו כמו עששת, דלקת חניכיים, זיהום וכיוצא באלו, חלקן בלתי ניתנות לשליטה כמו צמיחת שיני בינה וחלקן תוצאה של אירוע טראומתי כמו חבלה, מכה או נזק חיצוני ללסת או לשיניים.


במקרים מסוימים, כאבי שיניים יכולים להיות סימפטום לבעיות קרדיולוגיות רפואיות חמורות יותר כמו תעוקת לב או אוטם שריר הלב בגלל העצבים וכלי הדם הנמצאים בתעלות ובשורשי השיניים ואיתותי הכאב הם סימן לפעילות לקויה של מחזור הדם.


מומלץ להתחיל ולבצע בדיקות שיניים ומעקב כבר בגיל צעיר, בו השיניים מתחילות לבקוע וככל שבעיות וכשלים בפעילות הפה והחניכיים יתגלו בגיל מוקדם יותר, כך יוכלו רופאי השיניים לתקן, לשקם ולשפר את מה שנדרש. במקרה של כאבי שיניים ראשוניים, שהולכים ומתגברים, מוטב להקדים ולפנות לבדיקה דנטאלית בכדי למנוע מצב של התפתחות ונזק מתמשכים העלולים להוביל לטיפולי שורש, עקירות או צורך בניתוחי חניכיים מורכבים.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792