מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

שיננית

למרות השם בעל הקונוטציה הנשית, לימודי שיננית מתאימים הן לנשים והן לגברים, ואכן, בשנים האחרונות, עם התגברות המודעות לחשיבות השמירה על היגיינת הפה ועל מעקב תכוף ומסודר אחר מצב החניכיים בפרט והשיניים בכלל, גברה גם הנהירה הציבורית והתודעה הכללית כלפי ביקורים אצל שיננית וכלפי המקצוע הזה, כחלק אינטגראלי וחשוב בעולם רפואת השיניים המשמרת והמונעת.


חלק חשוב ומהותי מתפקידיה של שיננית הוא לסייע בחינוך ובלימוד רזי השמירה על היגיינת פה נכונה ולהוות את החוט המקשר בין המטופל לרופא השיניים, אשר במקצועו מוכשר לפתור בעיות חניכיים ושיניים שאותן לא הצליחה השיננית למנוע או לסכל. המקצוע, ככלל, נקרא "שיננות", והוא כולל בתוכו עולם מקיף ושלם של סוגי רפואת שיניים, הכשרה בדרכי הנחיה ולימוד של טיפול נכון בחניכיים ובפה וכן יכולות פרא רפואיות בתחומי ידע רבים הקשורים לפריודונטיה, צילומי שיניים ועוד.


ביקור קבוע ותקופתי אצל שיננית הינו מומלץ בחום, גם אם נדמה כי לא חל שום שינוי ושום אינדיקציה לכך לא נראית לעין. פעמים רבות תהליכי נסיגת חניכיים ובעיות חניכיים הם איטיים וכמעט לא מורגשים לעין בלתי מיומנת ומקצועית, אך כאשר הם מתפרצים, קשה מאוד לסכל אותם ולמנוע את הישנותם. איתור מוקדם, היכול להתבצע באמצעות טיפול שיננית, יכול למנוע את המצב הזה ולשמר מצב תקין ונורמטיבי לאורך שנים ארוכות.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792