מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

השתלת שיניים ממוחשבת- שיניים חדשות ללא חתכים וללא תפרים

רפואת השיניים, כמו כל עולם המדע והרפואה, עבר תמורות רבות במהלך השנים, ועודנו עובר תהליכי שיפור, קידום ופיתוח מדי יום ומדי דקה. לא מדובר רק על טיפולי שיניים סטנדרטיים ובנאליים כמו סתימות, עקירות או טיפולים אורתודנטים אלא גם על טיפולים מורכבים יותר כמו השתלות שיניים ושיקומי פה ברמה של חצאי לסתות ולסתות שלמות.


המילה האחרונה בתחום השתלת השיניים היא השתלת שיניים ממוחשבת המאפשרת לרופא המטפל לאמוד ולהעריך, בדיוק מקסימאלי, את הצרכים השונים ואת המידות השונות של כל מטופל ומטופל, ושל כל פה ולסת ולייעל, על ידי שימוש בתוכנות ממוחשבות מתקדמות, את כל תהליך העבודה הכרוך בשיקום פה בעייתי או לכל צורך פריודונטי אחר.


איך מתבצע ההליך של השתלת שיניים ממוחשבת? למען האמת, זוהי פרוצדורה פשוטה מאוד בה מכניס הרופא את נתוני המטופל, אותם הוא צריך לדעת בכל מצב ובכל מקרה, לתוך תוכנה ייעודית לכך ושבאמצעותה מתקבלת הדמיה של הלסת, מעין מודל ממוחשב ומדויק שלה, עליה ניתן לבצע ניסיונות ופעולות כירורגיות המדמות מצב אמת ולאור תוצאותיהן יכול הרופא להחליט על סוג הטיפול, אופיו, יעילותו העתידית ומורכבותו הפיזית, הן עבורו והן עבור המטופל.


בעבר, הלא רחוק, הפריודנטים, רופאי השיניים המתמחים בבעיות חניכיים ושיקום פה, היו משתמשים במודל הלסת כדי לבנות סד כירורגי מפלסטיק, שהיה מוכנס לתוך הפה ודרכו, לאחר ביצוע צילום CT, היו מחוררים את החניכיים ושותלים את השתלים. כיום, כאשר קיים כבר מודל ממוחשב, ניתן לבנות את הסד הכירורגי באופן מושלם כך שאפשר לבצע את צילום ה-CT התלת מימדי כאשר הוא מורכב כבר בתוך הפה ומחורר כבר מראש על פי נתוני החניכיים, הלסת והעצם, דבר שמונע את הצורך בפתיחת החניכיים ובהארכת משך הטיפול.


הנתונים החיוניים לביצוע כל הליך של השתלת שיניים, לא כל שכן השתלת שיניים ממוחשבת, מתבססים על נתוני עצם הלסת אשר לתוכה צריכים לשתול את השתל הבודד או את מספר השתלים הנדרש. נתונים אלו כוללים את גובה העצם, רוחבה, צפיפותה, איכותה וחוזקה מבחינת עמידות בפני טראומה וזעזועים. כמו כן נלקחים בחשבון נתונים כמו נוכחות כלי דם ועצבים ומיקומם על גבי העצם, נתוני סינוסים ומיקומם, המבנה שלהם, מיקום רצפת האף ועוד נתונים מנתונים שונים אשר, כמכלול, מאפשרים הבנה מוחלטת ושלמה של מצב הלסת, הפה והחניכיים, הבנה שבעזרתה יוכל הרופא לתכנן באופן האפקטיבי והטוב ביותר את אופרציית השתלת השיניים, השתלים, הגשרים והכתרים.


המטופל עצמו, שזקוק לשיקום הפה ולביצוע השתלת השיניים זוכה, על ידי הליך השתלת שיניים ממוחשבת לפרוצדורה פולשנית פחות, מכאיבה פחות, ארוכה פחות ובעיקר, לזמן החלמה הרבה יותר קצר מפני שהצורך בחיתוך החניכיים, כאמור, לצורך ביצוע ההשתלה נמוג. באמצעות ביצוע השתלת שיניים ממוחשבת אפשר לשוב לשגרת החיים המלאה כבר לאחר שעות בודדות וספורות.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792