מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

השתלת שיניים- לחזור ולחייך בפה מלא

הפנים שלנו הם סוג של כרטיס ביקור היוצר, אצל מי שאנו מדברים איתו ונפגשים איתו, את הרושם הראשוני, והחשוב כל כך. חיוך בפה מלא שיניים נקיות ולבנות יכול לשנות הרבה כאשר מדובר על זוגיות, על עסקים או על אינטראקציה בינאישית משמעותית. היום, באמצעות טכניקות השתלת שיניים פשוטות למדי, אפשר להפוך גם חלל פה פגום וחסר לחלל מושלם שניתן להתגאות בו.


מהי, בעצם, פרוצדורת השתלת שיניים? כאשר חסרות שיניים בפה, בין אם אחת, בין אם מספר שיניים ובין אם כולן, ניתן לשתול תחליפי מתכת מסוג טיטניום, ברובם, שישמשו כבסיס לשיניים מלאכותיות. תחליפי שורשי השיניים הללו, המוחדרים לתוככי הלסת, בנויים כברגים ועליהם מורכבות השיניים החלופיות, הנראות כשיניים טבעיות לכל דבר ועניין, ומאפשרות את המשך הפעילות השגרתית של לעיסה, נגיסה ונשיכה. לצורך העניין, אפשר לומר כי בעוד שבאמצעות שיניים תותבות יכול בעליהן ללעוס בעוצמה של 20% מעוצמת הלעיסה הטבעית, הרי שבאמצעות השתלת שיניים ושימוש בשתלים, הוא יכול להגיע לכדי 95% מהעוצמה הטבעית ודבר זה משמעותי מאוד בכל פן פיזיולוגי, פסיכולוגי ומנטאלי.


עם התפתחות עולם רפואת השיניים וכירורגיית הפה והלסת, הלכו והצטמצמו המקרים בהם נמנעת מהאדם, הזקוק לכך, היכולת להיכנס לתהליך השתלת שיניים וכיום רק מקרים חריגים ביותר יכולים להביא לידי כך שלא יינתן אישור רפואי לביצוע תהליך זה של השתלת שיניים.


כפי שצוין לעיל, ישנן מספר פרוצדורות של השתלות שיניים, הנבדלות בהיקפן, באופי ההליך הכירורגי ובאורך הניתוח. הפרוצדורות הרלוונטיות לרוב האוכלוסייה הן:

 

1. השתלת שתל בודד


2. השתלת שיניים בשיטת 4-6 All on


3. השתלת מספר שתלים עד לסת שלמה


בתחילת כל תהליך של שיקום הפה, ובמיוחד כאשר מדובר על תהליכי השתלת שיניים, יש צורך לקבל חוות דעת רפואית מרופא המתמחה בתחום זה ואפילו להיוועץ בכמה רופאים במקביל על מנת לקבל את חוות הדעת השלמה ביותר. במקרים בהם מעורבים גורמי סיכון נוספים, כמו מחלת לב, רגישויות חמורות או בעיות משקל קיצוניות, יזדקק הרופא המנתח גם לחוות הדעת של רופא המשפחה או הרופא המלווה והמטפל של האדם הזקוק להשתלה.


בכל מקרה, לאחר שהתקבל אישור לביצוע השתלת שיניים, הרי שניתן, בטווח הזמן שבין יום אחד למספר שבועות, להפוך כל לסת, כל פה וכל מערכת חניכיים לבעלת מראה אסתטי ונעים לצפייה וחשוב יותר, לשפר באופן משמעותי את איכות החיים ואת יכולותיו הפיזיות של המטופל. אחוזי ההצלחה בסוג ניתוח זה הם אחוזי הצלחה גבוהים באופן גורף וסובבים סביב 95%-99% מהמקרים. טווח ההשפעה של טיפול השתלת שיניים יכול להגיע ל-25 שנה ויותר, כאשר, בדיוק כמו במצב של שיניים טבעיות, ככל שיקפיד המטופל לשמור על היגיינת פה וחניכיים מסודרת וקבועה, כך ניתן יהיה אפילו להאריך את תוחלת החיים של השתלים.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792