מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

השתלת שיניים בסדציה

השתלת שיניים בסדציה

השתלת שיניים הפכה לפתרון מקובל במקרה של שיניים חסרות או נושרות. אחת הדרכים לבצע את החדרת השתלים היא באמצעות סדציה כלומר באמצעות הרדמה וטשטוש. הפרוצדורה הזו נועדה לאנשים שמתקשים להתמודד עם השתלה רגילה מטעמי כאב, חוסר נוחות ופחד, ולכן דוחים את מועד ביצוע הטיפול ועלולים לגרום לעצמם כאבים ונזקים נוספים. מדובר בסוגים שונים של טיפולים, מהקל אל הכבד, גם סתימות פשוטות יחסית וגם טיפולי שורש והשתלות. טיפול כזה הינו מורכב ודורש שני רופאים כלומר נוכחות רופא מרדים לצד רופא השיניים המטפל. הרופא המרדים יודע לבצע את ההרדמה והוא מומחה למערכות הנשימה ויודע להביא אותן לפעילות נמוכה הנדרשת לצורך הרדמה. אין לקבל מצב שבו רופא השיניים מבצע את ההרדמה בעצמו שכן יכולות להיות לו תוצאות הרסניות. יותר אנשים פונים בימינו לטיפולי שיניים, גם בשל שיקולים אסתטיים.   

למי מתאים טיפול בסדציה

טיפול בסדציה מתאים במיוחד לאנשים שנמנעים מטיפולי שיניים בשל מגוון סיבות: אחת מהן היא חרדה המכונה "חרדה דנטלית", אחרת היא סירוב לשתף פעולה עם הרופא בשל סיבות התנהגותיות שונות, או הפרעות מוטוריות. יש גם מטופלים הסובלים מאלרגיה לחומרי ההרדמה  המקומית של רופא השיניים שמשמשים בטיפולים שונים. סיבה נוספת היא בעיות רפואיות אחרות ותפקוד חלקי. לכל אלה מתאימה הרדמה כללית במהלך הטיפול בסדציה ולכן פתרון זה יאפשר להם לטפל בצרכי השיניים שלהם ללא הפרעה וימנע חוסר נעימות רבה בהמשך.

כיצד הטיפול מתבצע בפועל

הטיפול בסדציה מתבצע באמצעות רופא שיניים רגיל ורופא מרדים שמשגיח על הטיפול. תפקידו של המרדים הינו לוודא שמצבו של המטופל נותר יציב ואינו מידרדר בזמן הטיפול. אז נכנס רופא השיניים לתמונה ומבצע את תפקידו,  ובסוף הטיפול מחזיר הרופא המרדים את המטופל להכרה מלאה. טיפול כזה דורש מהמטופל להמתין במרפאה מספר שעות לאחר סיומו ותחת השגחה. ברוב המקרים המטופל משתחרר לביתו עוד באותו יום. היתרון המרכזי של הסדיציה הוא האפשרות לפתור את הבעיה הדנטלית בטיפול אחד ולהימנע מעיכובים מיותרים ומכאבים ואי נעימויות למטופל.

 

 

 

 

 

 

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792