מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

השתלת שיניים בטשטוש

השתלת שיניים בטשטוש

חלק מאיתנו סובלים מחרדה לקראת הביקור אצל רופא השיניים, ולכן נוטים לעתים להזניח את הטיפול בשיניים ובפה. הימנעות מטיפול נאות, צחצוח ראוי ובדיקות תקופתיות עלולה לגרום לנזק בריאותי חמור וכמובן לעלות ביוקר בשעת הצורך. כמו כן, לעתים האינטראקציה עם רופא השיניים אינה טובה ומסיבות שונות אנו חשים סבל רב לפני ואחרי הטיפול. אנשים שונים סובלים מבעיות שונות שגורמות לחרדה מרופא שיניים, ביניהן ליקויים מוטוריים, אלרגיות ועוד. כדי לדלג על החוויה הלא נעימה אבל להבטיח טיפול שיניים נאות, אפשר לבצע את הפעולות השונות כמו השתלת שיניים  בטשטוש כלומר תוך הרדמה מלאה ולא רק מקומית כנהוג במרפאות הרגילות. רבים מהמטופלים יעדיפו הרדמה מלאה כדי למנוע את החוויות הבלתי נעימות הכרוכות מבחינתם בטיפול השיניים. מדובר גם על טיפולים פשוטים כמו סתימות וגם על מורכבים יותר כמו טיפולי שורש. חרדה מרופא שיניים היא תופעה כללית וקיימת בקרב כ-10 אחוז מהאוכלוסיה.

מהו גז צחוק?

אחד מאמצעי הטשטוש היעילים ביותר הוא גז צחוק. גז צחוק מורכב  מחמצן דו חנקני, כלומר שני אטומי חנקן על כל אטום חמצן. הגז נמצא גם באוויר אבל בכמויות קטנות מאוד. הטיפול בגז צחוק ייעשה רק על ידי רופא שמתמחה בכך, ואין די בניסיון ברפואת שיניים בלבד. גז הצחוק יוכנס לגוף באמצעות מסיכה ולכן השימוש בו אינו מתאים למטופל עם אף סתום. הטיפול נחשב בטיחותי במיוחד וללא סיבוכים מיותרים. הוא ידוע כגורם תחושה קלה של ריחוף. הגז נחשב גם לגורם תחושת אופוריה.

איזה סוגי טיפול מתאימים להרדמה כללית?

למעשה כל סוגי הטיפול מתאימים לביצוע תחת הרדמה כללית, בנוכחות רופא השיניים והרופא המרדים כמובן. בין הטיפולים ניתן למנות סתימות רגילות, סתימות לבנות, ניקוי אבנית, עקירות, מבנים, וכן גשרים וכתרים. היתרון הגדול של ההרדמה הכללית היא שהטיפולים מסתיימים ביום אחד והמטופל משוחרר לביתו בדרך כלל כעבור מספר שעות. חשוב לציין שלפני אישור הטיפול יש לבצע מספר בדיקות דם ובדיקות נוספות אשר מאשרות כי המטופל רשאי לעבור טיפול בהרדמה.  

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792