מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

השתלות שיניים All on 4-6

שיטה זו, של השתלת שיניים 4-6 All on, היא שיטה שפותחה כבר בשנות ה-80 ומטרתה להקל ולשפר את תהליך השתלות השיניים ולקצר, משמעותית, את הזמן של מהלך הטיפול, אפילו לכדי אותו יום. בבסיס השיטה קיבוע מספר שתלים במיקום ספציפי ומדויק, כך שייווצר טרפז תלת מימדי ובין קודקודיו יוברג גשר בעל 12 שיניים.


השיטה הזו יעילה במקרים של פה מחוסר שיניים לחלוטין או כאשר חצי לסת חסרה את השיניים שלה ועל פי חוזק עצם הלסת אפשר להחליט האם לקבע 4 שתלים או 6, כאשר המנתח ישתמש בשישה שתלים כאשר העצם תהיה חלשה יותר והעומס יצטרך להיות מחולק בין יותר נקודות משען.


לשיטת השתלת שיניים 4-6 All on יש את יתרונותיה ואת חסרונותיה, כמו בכל הליך רפואי, לא כל שכן הליך כירורגי ומורכב, אחר. בין היתרונות הבולטים של השיטה אפשר למנות את העובדה כי מדובר על אופציית העמסה מלאה של השתלים, מה שמאפשר, כבר באותו היום, למושתל להתנהל כרגיל. הזמן הקצר של ההליך הזה גם יעיל יותר במצבים של חרדה דנטאלית או עומס עבודה שלא מאפשרים שהייה ארוכה ותכופה בקליניקה. גם עלות הטיפול, בהתחשב באלטרנטיבות, זולה יותר בהשוואה לסוגי שיקום פה אחרים. החסרונות הבולטים של השיטה מבוססים, בעיקר, על מורכבותה ועל הצורך בניסיון שיקומי רב על מנת לבצעה. חיסרון נוסף הוא הצורך בשני רופאי שיניים מומחים, העובדים שניהם באותה קליניקה, בעת ביצוע ההליך.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792