מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

מימון טיפולי שיניים- על טיפולי שיניים אסור לחסוך

להפוך פה פגום לפה מושלם, לתקן שיניים פגועות ולהפוך אותן לכאלו שרוצים להראות וגאים להראות לכל העולם כולו, ובכלל, לשקם ולשפר את מראה הפה והשיניים כמטרה שהיא גם אסתטית וגם בריאותית, זה עניין בעל משמעות רבה ובעל חשיבות ניכרת בתהליך קבלת ההחלטות של כל אחד ואחת. ביחד עם השאיפה לשלמות, לאסתטיקה ולבריאות הפיזית, טיפולי שיניים מהווים גם מטלה כלכלית לא פשוטה ואין רבים המסוגלים לעמוד בעלויות מימון טיפולי שיניים מבלי שייאלצו לקחת הלוואה גדולה, להשתמש בחסכונות או לשבור קרנות גמול, השתלמות או פנסיה.

כל חברות הביטוח הגדולות, שאנו עובדים איתן בהסכמים ובשיתופי פעולה, מספקים ללקוחות שלנו תוכניות מימון טיפולי שיניים אטרקטיביות, נוחות ופשוטות, תוכניות שיאפשרו לכם להמשיך ולנהל תקציב משק בית מאוזן, שקול ומחושב, מבלי להיאלץ להתגמש או לוותר על אורחות החיים אליהם אתם מורגלים.

מדובר על תוכניות של פריסת תשלומים לטווחי זמן ארוכים, הלוואות חוץ בנקאיות שלא יפגעו במסגרת האשראי או במדיניות הבנק כלפיכם, כלקוחות, ובעיקר מדובר על קבלת מימון טיפולי שיניים באופן מהיר, מיידי שמועבר ישירות למרפאת השיניים, ללא צורך במעורבות כלשהי שלכם.

אין כל ספק כי, בעולם של אופציות מימון טיפולי שיניים כמו אלו שאנו מציעים לכם, אין סיבה לדחות טיפול נחוץ, שיקום הכרחי או פתרון מתבקש לבעיית פה, לסת, חניכיים או שיניים, ותהיה זו מורכבת ככל שתהיה.
© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792