מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

ביטוח שיניים- בטוח לחייך בפה פתוח

למרות החשיבות המכרעת והמרכזית של השיניים שלנו במובנים רבים בחיינו, החל מאכילה ולעיסה וכלה באסתטיקה ובמראה החיצוני והכללי שאיתם אנו מתנהלים ומשווקים את עצמנו לעולם, רבים אינם מודעים ואינם נעזרים באופציה של ביטוח שיניים ומשוכנעים כי הביטוח הרפואי הרגיל, שאותו אנו מקבלים דרך קופת החולים בה אנו חברים, הוא די והותר גם עבור טיפולי פה, לסת ושיניים שונים. עם זאת, חשוב לציין כי טיפולי שיניים לא נכללים במסגרת של סל בריאות ולכן יכולים לעלות, בעיקר במקרים של שיקום או טיפול חריג, הון לא קטן ולהוות הוצאה כספית חריגה וחורגת מיכולות המטופל ובני משפחתו.

רכישת ביטוח שיניים יכולה לסייע ולהקל על המטופל במקרה של הזדקקות או צורך בטיפול רפואי מורכב או יקר ולמרות שאי אפשר לומר כי מדובר על כלל האוכלוסייה ועל מלוא מאת האחוזים של האנשים, אפשר לשער, בוודאות יתרה, כי רובנו נזדקק, במהלך חיינו, לטיפול משמר או משקם בפינו ורכישת ביטוח שיניים במועד מוקדם יכול להביא להקלה כלכלית משמעותית ולפריסת תשלומים הגיוניים, נמוכים וארוכי טווח.

יש, כאמור, שני סוגי ביטוח שיניים עיקריים והם ביטוח משמר וביטוח משקם השונים זה מזה ברמת הטיפול ובסוג הטיפול המבוצע בהם. בעוד שפוליסת ביטוח שיניים משמר מכסה תחומים "שגרתיים" כמו טיפולי סתימה, עקירה, טיפולי שורש וניקוי אבנית הרי שרכישת ביטוח שיניים משקם נותנת אופציה לטיפולים מורכבים ומסובכים יותר, כמו כתרים, השתלות, יישור שיניים וגשרים, ולכן גם יקרים הרבה יותר.

רכישת ביטוח שיניים מהווה גם סוג של סיכון עבור חברת הביטוח המבטחת, מפני שלרוב ממהרים לרכוש אותו כאשר יש באופק סוג של ציפייה לטיפול משמעותי ונדרש, זו הסיבה בגינה מחייבות חברות הביטוח השונות את המבוטחים ברכישת פוליסות ארוכות טווח שיאפשרו את כיסוי ההוצאות הכבדות במקרה של הפעלתן בפועל. 

ניתן לרכוש ביטוח שיניים מושלם ומקיף גם דרך רופא השיניים הפרטי ולרוב הוא יוכל להשיג עבור לקוחותיו תנאי פוליסה טובים יותר ומותאמים יותר לצרכיהם הדנטאליות והקליניות. ביטוחי השיניים ניתנים במסגרת חברות הביטוח הגדולות במשק הישראלי דוגמת הראל, פניקס, דקלה, איילון, מנורה וכלל ביטוח. השיטה, במקרה זה, פשוטה מאוד עבור הלקוחות. לאחר פנייתם לרופא השיניים בקשר לבעיה המתהווה וקבלת חוות דעת ראשונית, המבוססת על צילומי פה ולסת ועל אבחון מקצועי, נשלחים סיכום הדיאגנוזה הרפואית, הצעת הטיפול ועלות כל סעיף וסעיף בהצעה אל חברת הביטוח וכאשר מתקבל משוב, לאישור או לשלילה, בכפוף לתנאי הפוליסה ולהיקפה, חוזרת מרפאת השיניים אל המטופל ומעדכנת אותו באשר למה שאפשר ואי אפשר לבצע, ולאחר מכן ההחלטה, כולה, נתונה לשיקולו ולהכרעתו.

גם בענף רפואת השיניים המודרנית, כמו בהרבה מאוד תחומים אחרים במשק, התפתח תחום של מימון טיפולי שיניים כסוג של הלוואה על ידי גופים מממנים פרטיים ומסחריים וזוהי אופציה אפשרית נוספת להבטחת היכולת הפיננסית והאופרטיבית לטפל בבעיות השיניים ולרפא אותן.
© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792