מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

ציפוי למינייטס

המראה האסתטי, היפה והנעים לעין הוא בעל חשיבות רבה, אם לא מעבר לכך, בכל דבר הנוגע לאופן שבו אנו חיים ולהרגשה האישית שלנו כלפי עצמנו ושל החברה הסובבת אותנו, כלפינו. ככל שהתחושה המתקבלת, כאשר מסתכלים עלינו, מדברים איתנו או נמצאים לידינו, היא חיובית יותר, כך קל יותר להגיע להישגים מקצועיים, אישיים וחברתיים. במקרה של פגיעה במצב הפה והשיניים, הנקודה רגישה אף יותר. כתרים, בשתלים או תותבות עשויים ממתכת ללא ציפוי למינייטס הם בולטים לעין ופוגעים באסתטיקה הכללית של הפה והפנים. ציפוי למינייטס הוא שכבה דקה של חרסינה המודבקת על השן ומשווה לו מראה טבעי ואסתטי לחלוטין, כאילו הייתה זו שן רגילה וטבעית לכל דבר.

 

בעזרת ציפויי למינייטס יוכל רופא השיניים לטפל ולהשיג תוצאות אופטימאליות בשלל מקרים, כגון:
• שיניים עם פני שטח לא שווים
• שיניים שבורות
• שיניים מוכתמות (באפן שלא ניתן להבהיר)
• שיניים בעלות צורה משונה או יוצאת דופן
• כאשר יש רווחים בולטים בין השיניים.


יתרון נוסף של ציפויי למינייטס הוא העובדה כי מדובר על צבע שלא משתנה לאורך זמן, בניגוד לסתימות לבנות שדוהות והופכות לכהות עם השנים. השימוש בסוג זה של ציפוי למינייטס דורש גם ניסיון רב וגם יכולות מוכחות של הרופא המטפל וגם שיתוף פעולה הדוק עם טכנאי שיניים ומעבדת שיניים מקצועיים, בשל החשיבות שבהכנה נכונה ומדויקת של הציפוי.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792