מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

זירקוניה

הרפואה, באופן כללי, שמה לה כמטרת על וכמטרה בעלת חשיבות עליונה ומקדמית, את הצלת חיי החולה או את השגת התוצאות האופטימאליות ביותר עבור מי שנפגע, נפצע או התגלה מום כלשהו במצב בריאותו הפיזית. בימינו, בנוסף לאידיאל הרפואי האוטופי הזה, ניכרת משמעות רבה, בכל טיפול רפואי, ולא כל שכן ברפואה הדנטאלית, גם לשיקום האסתטי ולהשגת התוצאה הויזואלית והחזותית הטובה ביותר עבור המטופל. שימוש בכתרים לשיקום הפה הוא נפוץ ומקובל בקרב רופאי שיניים ורופאי שיקום הפה, אך אלו המבקשים לספק ללקוחותיהם גם תוצאות רפואיות מושלמות וגם תוצאה אסתטית שלא תבליט את עובדת השימוש בתחליף שן, משתמשים בחומר הקרוי זירקוניה ולא במתכת.


זירקוניה הוא חומר מיוחד, דומה ליהלום הן בהרכבו והן במאפייניו. בדיוק כמו יהלום, גם זירקוניה מהווה שילוב מנצח של עוצמה ויופי, ומבחינת שני האלמנטים הללו, כתרים, גשרים ושתלי שיניים הבנויים מחומר זה מספקים בדיוק את מה שהמטופל זקוק לו לשם שמירה על אורחות חייו ועל מראהו החיצוני האסתטי. כתרי זירקוניה הם כתרים ביוקומפטביליים שמשמעם שימוש בחומר ידידותי לרקמת הפה, עמידות בפני שחיקה לאורך זמן וחוזק המביאים לכך שההרגשה של המטופל היא טבעית לחלוטין וכך גם התחושה המתקבלת אצל הסובבים את המטופל.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792