מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

הלבנת שיניים

טיפולי הלבנת שיניים נחלקים לשלושה טיפולים מרכזיים:


1. הלבנת שיניים על ידי רופא שיניים


2. הלבנת שיניים המשלבת ביקור במרפאה וטיפול ביתי


3. הלבנת שיניים הנעשית כולה בבית ובאמצעים ביתיים

 

המרכיב העיקרי, שבו משתמשים אלו המעוניינים לבצע הלבנת שיניים, ולא משנה מאיזה סוג, הוא ג'ל בעל מאפיינים של חמצן טהור בשם peroxide, שמשמש כסוג של אקונומיקה ומטרתו למסס את החומרים שנדבקו לשן והכהו אותה ולשחזר את הצבע הטבעי שלה, ולא רק לשחזר אלא גם להפוך אותה לבהירה יותר מכך. כאשר מבצעים טיפול הלבנת שיניים במרפאה על ידי רופא שיניים, משתמש הרופא במינון גבוה של החומר הזה, ולאחר שמיגן את החניכיים כך שלא ייפגעו מהחומר ומהחומציות שלו. המטופל נשאר עם החומר על השן למשך כ-15 דקות, לפעמים עד שעה, בהתאם לחומרת המצב, וישנם פעמים שהוא אף מתבקש לחזור לטיפול נוסף או להמשיך טיפול בבית, במינון נמוך יותר של החומר.


הפרמטר היחיד שמבדיל בין טיפולי מרפאה לצרכי הלבנת שיניים לבין טיפול ביתי הוא המינון של החומר peroxide כאשר בערכות הלבנה ביתיות מינון החומר הוא נמוך באופן משמעותי מזה הקיים במרפאה ולכן אפשר להשאיר אותו על השיניים לאורך זמן, אפילו ללילה שלם.


חשוב להקדים ולומר כי אין תוצאות חד משמעיות לטיפולי הלבנת שיניים מלבד העובדה כי השיניים נראות צחורות ובהירות יותר. מדד ההלבנה משתנה מאדם לאדם ומושפע מהרבה גורמים, חלקם תורשתיים וחלקם נרכשים מאורח חיים כמו עישון וכיוצא באלו. על מנת להשיג תוצאה ייעודית וממוקדת, ניתן לפנות להליך של ציפוי שיניים, שהוא מלאכותי וניתן לשליטה מלאה.

© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792