מרפאת שיניים רב תחומית
.במרפאת שיניים אורדנט בניהולו של ד"ר מושייב שמחה העתיד בהשתלות שיניים כבר כאן השתלות שיניים ממוחשבות-ללא חתכים וללא תפרים וללא כאבים. השתלות שיניים ביום אחד-השתלת שיניים והרכבת שיניים ביום ההשתלה הופך מחלום למציאות. לפרטים נוספים ולקביעת תור ליעוץ ללא תשלום צרו קשר בטלפון...
03­-9560260
03­-9550300
ראשון לציון, ז'בוטינסקי 65
למידע נוסף או זימון תורים אנא מלא פרטים ונציגנו יחזור אליך

שאלות ותשובות על טיפולי השיניים במרפאת אורדנט

טיפולי שיניים בראשון לציון

מהי בעיית התותבת ואיך ניתן לשפר את איכות החיים עם שיניים תותבות?
אין ספק כי עקירת שיניים והתקנת שיניים תותבות הם תהליכים טראומטיים ומורכבים מבחינה מנטאליתיותר מאשר מבחינה פיזית או דנטאליתתחושת האובדן היא התחושה הקשה ביותרואליה נוספות גם תחושות של חוסר נעימות כלפי הסביבההצורך לטפל בקביעות בשיניים התותבות ולנקותן והפגיעה האסתטית הניכרת במראה הפה והחניכייםכיוםעם התפתחות הרפואה הדנטאליתניתן להחליף שיניים תותבות בהשתלות שיניים בשיטת all on 4 מתקדמת או לעגן אותן על גבי שתליםדבר המעניק להן יציבות ועמידותגם כאשר המוחבעזרת שרירי הלשוןמנסה להזיז אותן ממקומן.
למאמר מלא...


שתל דנטאלי- מתי ואיך מבצעים?
שתל דנטאלי הוא אלטרנטיבה לשורש הטבעי של השן שנהרס או שפעילותו השתבשה מאיזושהי סיבה והיה צורך לעקור אותוזהו שתל הנראה כמעין בורג מתכתיעליו יורכב מבנה שעליו יונח הכתר שישמש כתחליף שןטיפולים דנטאליים באמצעות שתל הם בעלי אחוזי הצלחה גבוהים מאוד (כ-95% ויותרבמידה והם נעשים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים לכך ובתנאים רפואיים נאותיםהטיפולוגם תהליך ההחלמה ממנואינם אמורים לגרום לכאב רב מדיאך הדבר תלוי ברגישות של כל מטופל.

האם ניתן לעבור טיפולי יישור שיניים גם בגיל מבוגר?

אחד מהמיתוסים הגדולים של עולם רפואת השיניים הוא כי טיפולי יישור שיניים מתאימים רק לילדים ולבני נוערוכי מי שפספס את ההזדמנות לעבור אותם בגילאים אלועליו להמשיך ולהתהלך עם שיניים עקומות ועם מראה פה לא סימטרילמעשהרפואת השיניים המודרנית מאפשרת לכל אדםבכל גיללעבור טיפולי יישור שיניים אפקטיבייםקלים ויעיליםכאשר ההבדל המשמעותי בין ילדים למבוגרים הוא במצב הקבוע של הפההלסת והשיניים ובניית תוכנית הטיפולשיכולה להיות שונה בתכלית ביניהםגם אם הבעיה זהה.
מה כולל טיפול שיקום הפה?
למרות השם הבומבסטי משהותהליכי שיקום פה הם כל אותם טיפולים המיועדים להפוך פה בעייתי ובעל לקויות ומומים לפה מושלם ואסתטיתהליך שיקום פה מתחיל בטיפול שיננית לניקוי אבנית ויכול להסתיים בהתקנת תותבות ללסת שלמהבעיקרוןמרפאות העוסקות בטיפולי שיקום פה הן מרפאות איכותיות ובעלות תו תקן מקצועי גבוההמאפשר להן לפעול למציאת כל הפתרונות הדנטאליים האפשריים.
דלקות חניכיים- איך להימנע ומה התסמינים?
אפשר לומר כיאחרי העששת הידועהדלקות חניכיים הן התופעה הנפוצה ביותר בעולם רפואת השיניים בקרב הציבור הרחבדלקות חניכיים הן תוצאה של תחזוקה לקויה וניקוי פגום של הפלאק המצטבר בין השיניים ולאורך החניכייםרובד החיידקים הזה יכול ליצור בעיות חניכיים לא פשוטותאשר טיפול מהירחד ויעיל הכולל שינוי תצורת צחצוח השיניים וביקור אצל שיננית מקצועיתיכול לפתור במהירות וללא השארת סימנים או נזקים ניכרים לעיןצריך להקפיד על צחצוח שיניים קבוע ונכוןעל ביקור קבוע ותקופתי אצל שיננית ועל הימנעות מאכילת סוכרים ומתוקים מרוביםאפשר לאבחן דלקת חניכיים על ידי שינוי במצב החניכייםדימום ואדמומיות.
מהי השתלת שיניים ומה מבצעים בתהליך הזה?
כאשר חסרות שיניים בפהעקב נשירה טבעיתטראומה כלשהי או עקירה כירורגית רפואיתניתן לבצע פרוצדורת השתלת שינייםבפרוצדורה מעין זו מניחים שתל עשוי טיטניום בתוך עצם הלסת ומבריגים אותוכך שהוא הופך לחלק אינטגראלי מהלסתלאחר שהוא מכוסה על ידי החניכיים (כעבור כמה חודשיםחושפים אותו ובונים מעליו מבנה שישמש כבסיס לכתרולאחר שהחניכיים מתאחות שובמניחים כתר הדומה בצורתובצבעו ובגודלו לשאר שיני הפהכך שממבט שאינו מקצועילא ניתן לזהות הבדל בין שיניים טבעיות לשתל.

מהו ההבדל בין טיפול שיניים משמר למשקם?

רפואת השיניים נחלקתבגדוללשני פרמטריםרפואה משמרת ורפואה משקמתהרפואה המשמרת היא זו שמטרתה להשאיר את מצב הפההחניכייםהלסת והשיניים במצבם הטבעי והבריאללא צורך בשינוי סטאטוס או בעקירות למיניהןבין הטיפולים שאפשר למצוא ברפואה המשמרת אפשר להזכיר את הסתימותטיפולי השורשהביקורים אצל השיננית וצחצוח השיניים העצמאיהטיפול הדנטאלי המשקם הוא כל מה שנדרש לעשות על מנת לטפל בנזקים הנגרמים למבנה השיניים דוגמת עקירותהשתלותיישור שיניים וכיוצא באלו.


מתי מבצעים עקירת שן?
לרוברופאי השיניים יבקשו להימנעככל הניתןמהמלצה לעקור שןמעבר לכך שמדובר בפרוצדורה לא נעימה מבחינת הפציינטהרי שמדובר על סוג של טראומה לגוףגם מבחינה פיזית וגם מבחינה נפשיתוחשוב לעשות הכול על מנת לא להגיע למצב של צורך בעקירהאולםבמצבים מסוימים אין ברירה אלא להמליץ על עקירת שן אחת או מספר שיניים והמצבים הללו יכולים להיות חוסר יכולת אמיתי לבצע שחזור שן באופן מושלם בעקבות דלקת חריפהעששת בלתי הפיכה או שן שבורה עד כדי חוסר יכולת לאחות אותהמצב של שיניים הגדלות במקומות בעייתיים כגון שיני בינהועלולות לפצוע את החניכיים או לפגוע בתפקוד אחר בגוף ומצב נוסף שבו העקירה נדרשת כחלק מהליך אורתודנטאלי מקיף יותר.

ד"ר מושייב וצוות מרפאת השיניים "אורדנט"', בראשון לציון, מאחלים לכם בריאות, שיניים חזקות וחיוך לבן ומושלם.
 
© 2012 - 2018
כל הזכויות שמורות ל"אור דנט"
שמחה
מושייב
אור דנט מרפאת שיניים
רפואה שיניים
ז'בוטינסקי 65
ראשון לציון
ישראל
039560260
039550300
0523502792